Wynajem Aut

Wynajem samochodu nigdy nie był prostszy

Sytuacje losowe potrafią stworzyć wiele utrudnień w codziennej realizacji obowiązków. Pomyśl, co mogłoby się wydarzyć, gdybyś został pozbawiony samochodu na okres tygodnia, dwóch lub miesiąca? A może jeden dzień bez samochodu mógłby zrujnować Twoje, ściśle zaplanowane zadania, ujęte w ściśle wypełniony terminarz? Jeżeli cenisz sobie wolność, brak zobowiązań, korzystając na co dzień z transportu publicznego, możesz znaleźć się w sytuacji, wymagającej użycia samochodu… Wśród wielu zdarzeń, które dokładnie planujemy oraz takich, na które nie mamy wpływu, pojawiają się konieczności, wymagające natychmiastowych, sprawdzonych, prostych rozwiązań. Jeżeli potrzebujesz samochodu na 1 dzień, tydzień, dwa, miesiąc, a nawet dłużej, zapraszamy do TopCars. Wynajem aut to ważne zadanie, połączone z misją nieskomplikowanego rozwiązania Twoich, logistycznych problemów. 

Jak wynająć samochód?

Wynajem Aut Lotnisko OkęcieW TopCars wiedzą, jak ważny jest Twój czas, zwłaszcza w sytuacji nietypowej, gdy wypożyczalnia samochodów jest najlepszym rozwiązaniem, aby nie zawieść w ważnym momencie. Uproszczono formalności do minimum. Posiadasz polskie obywatelstwo? Nie wymaga się kaucji za wynajem aut. Jak zarezerwować pojazd? Zajrzyj na stronę internetową TOPCARS, gdzie znajdziesz formularz. Za pomocą prostego w obsłudze formularza możesz zarezerwować pojazd online, określić miejsce odbioru oraz czas wynajmu. Jeżeli wolisz skontaktować się z wypożyczalnią telefonicznie, oczywiście jest taka możliwość. Samochód, który zarezerwujesz, możesz bezpłatnie odebrać w jednym z punktów obsługi klienta, przy dworcu, na lotnisku lub pod konkretnym adresem. Podpisywana umowa jest jasna, czytelna, która jest skonstruowana zgodnie z przepisami prawa – ogólne warunki umowy są powszechnie dostępne na stronie internetowej wypożyczalni. TOPCARS oferuje pakiety ubezpieczeń, dzięki którym nie poniesiesz ryzyka związanego z kosztami ewentualnej kolizji, co pozwoli bezstresowo korzystać z wynajętego pojazdu.

Co oferuje wypożyczalnia samochodów?

W ofercie firmy TopCars znajdziesz pojazdy, spełniające zróżnicowane kryteria wyboru. Dostępne są niewielkie, miejskie samochody klasy A, pozwalające swobodnie przemieszczać się w miejskim zgiełku i tłoku. Samochody klasy B i C znakomicie sprawdzą się w uniwersalnej jeździe, zapewniając komfortowe podróżowanie oraz doskonałe osiągi. Wybierając samochód z segmentu Van lub Suv zapewnimy sobie komfort oraz w przypadku Van, możliwość transportu większej ilości osób. Dla kogo kierowana jest oferta? TopCars jest wypożyczalnią, oferującą wynajem aut krótkoterminowo lub średnioterminowo osobom prywatnym lub firmom. Atrakcyjna oferta na wynajem aut długoterminowo sprawdza się w przypadku firm, które potrzebują stworzyć niezawodną, reprezentacyjną flotę bez konieczności inwestowania kapitału w opłatę początkową jaka jest zazwyczaj konieczna w przypadku leasingu. Wypożyczalnia samochodów długoterminowo jest doskonałą opcją w przypadku delegowania pracownika do oddziału firmy poza miejscem stałego zamieszkania. Wynajem aut na długoterminowych zasadach wynajmu to szereg bonusów, zniżek oraz ofert dodatkowych, z których można skorzystać bezpłatnie. Przy wynajmie samochodu na okres dłuższy niż 2 tygodnie istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnego fotelika dziecięcego, podkładki lub nawigacji GPS. Nawet przy krótkoterminowym wynajmie TOPCARS nie stosuje ograniczeń w postaci limitu kilometrów.

Co będzie potrzebne, aby wynająć samochód?

Szybkie, sprawne wynajęcie pojazdu w TopCars to codzienność. Umowę wynajmu podpisuje się z osobami posiadającymi prawo jazdy od minimum roku. Honorujemy również potwierdzenia uprawnień do prowadzenia pojazdów z innych krajów. Konieczny będzie także dowód osobisty lub paszport. Musisz mieć ukończone 21 lat, aby skorzystać z usługi wynajem samochodów krótkoterminowo. Aby odebrać samochód, należy podpisać umowę oraz uiścić opłatę za wynajem, uwzględniającą zapisy umowy. Opłaty pobierane są bezgotówkowo co oznacza, że musisz posiadać kartę płatniczą lub kredytową, honoruje się również karty zagraniczne. Określenie terminu zwrotu pojazdu jest konieczne, jednak w przypadku potrzeby przedłużenia należy bezzwłocznie skontaktować się z firmą. Nastąpi weryfikacja, czy pojazd jest w dalszym ciągu dostępny. Jeżeli tak, można cieszyć się dłuższym wynajmem. Wynajęcie samochodu to odpowiedzialność, którą możemy zlikwidować po skorzystaniu z rozszerzeń opcji ubezpieczeń znoszących udział własny w szkodzie. Warto przed odbiorem auta zdecydować, która opcja jest najlepsza, aby w kontakcie z przedstawicielem dokonać formalności krótko, rzeczowo oraz bezstresowo.   

Więcej informacji na stronie:

Wynajem Aut Lotnisko Okęcie